Badania psychotechniczne
Poznań
ul.Mławska 12
Pracownia Badań Psychologicznych AlB Aleksander Bąk
Luboń k. Poznania
Poniatowskiego 41

Tel.724 230 500

Kliknij i umów badania

Tel.724 230 500

Menu Kliknij w jeden z obrazków i dowiedz się więcej o konkretnych badaniach

Badania psychotechniczne zaczynają się od wypełnienia krótkiej ankiety osobowej (podajecie Państwo podstawowe dane, jak wiek, miejsce pracy czy zawód). Przeprowadzana jest także bardzo krótka rozmowa z psychologiem tzw.wywiad psychologiczny, w którym psycholog stara się uzyskać informacje o Państwa dotychczasowym stanie zdrowia psycho fizycznego.

W kolejnym etapie wypełniacie Państwo testy psychologiczne odpowiednio dobrane do celu, w jakim przeprowadzane są konkretne badania psychotechniczne.
Testy psychologiczne nie są testami wiedzy i nie należy się ich obawiać.Mają na celu potwierdzenie czy np. Państwa osobowość, sprawność intelektualna jest na odpowiednim poziomie do wykonywania dane zawodu (np. czynności w pracy jako operator).

Przed przystąpieniem do wypełniania testów zostaną Państwu objaśnieone wszystkie niejasności ,gdyby takowe się pojawiły.Wyniki tych testów otrzymujecie Państwo po zakończeniu badań psychotechnicznych.

W kolejnym etapie przystępujecie Państwo do tzw. części aparaturowej,bo wtedy badamy Państwa predyspozycje przy wykorzystaniu aparatury pomiarowej. Za pomocą odpowiedniej aparatury badawczej sprawdzana jest np. Państwa uwaga,refleks czy koordynacja wzrokow ruchowa. Po zakończonych psychotestach otrzymujecie Państwo orzeczenie lub wynik konsultacji psychologicznej.

Na psychotesty weź ze sobą:

Jeśli checie się Państwo więcej dowiedzieć na temat przeprowadzanych przez nas psychotestów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.